logo

Półwysep Helski • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210424 • 0700 - 1500+/- • Jastarnia

Wyjazd fotograficzny na Półwysep Helski. Bardzo unikatowe miejsce z ciekawą naturą i warunkami naturalnymi. Podczas warsztatów skoncentrujemy się na walorach naturalnych i poszukiwaniu cennej biosfery półwyspu. W planie jest fotografia przyrodnicza i makro fotografia, oraz elementy krajobrazu naturalnego.[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka dokumentalnej fotografii przyrodniczej z elementami makro i fotografią krajobrazową.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Przydatny będzie makro obiektyw lub funkcja makro obiektywu, lub aparatu.

Gdzie: Jastarnia • Półwysep Helski

Czas: 24 kwietnia 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210424 Jastarnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Jastarnia #PolwysepHelski #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line