logo

Fotografia Opuszczonych Miejsc • Urbex

Warsztaty Fotograficzne • 20210421 • 1900 - 2100+/- • Gdynia

Opuszczone miejsca mają swój urok, unikatowy charakter oraz nutkę przygody wpisaną w eksplorację takich obiektów. Drugim atrybutem opuszczonych miejsc jest konfrontacja z zębem czasu, który powoduje że miejsca się zmieniają lub znikają z "urbexowej" mapy, więc trzeba się spieszyć aby zdążyć. Podczas warsztatów nauczymy się technik fotograficznych przydatnych w opuszczonych budynkach, oraz pracy z oświetleniem i kreatywnym oświetleniem fotografowanych scen. Wymagane odpowiednie trzewiki i ubranie. Fotograficznie: statyw i latarka. Zalecany jest szerokokątny obiektyw 24mm, lub mniej... Udział w warsztatach jak i eksploracja opuszczonych obiektów odbywa się na własne ryzyko. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z akceptacją powyższych warunków. :)

[] eBook • Fotografia Opuszczonych Miejsc o krótki poradnik fotograficzny dotyczący fotografowania opuszczonych miejsc.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii opuszczonych miejsc [UrBex]. Nutka przygody gratis.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw i latarka. Dodatkowo odpowiednie trzewiki i ubranie.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 21 kwietnia 2021.

Koszt: Koszt: 50 zł (30zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210421 Urbex. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaOpuszczonychMiejsc #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line