logo

Stylizowany Portret Dzieci • Fotografia Studyjna

Warsztaty Fotograficzne • 20210418 • 1700 - 2000+/- • Łężyce

Fotografia portretowa dzieci inspirowana pracami Eleny Shumilovej, której składową jest połączenie prostoty z ciekawym światłem w największym uproszczeniu. Podczas warsztatów popracujemy z modelem pod kątem uzyskania imponujących zdjęć najmniejszym nakładem pracy, koncentrując się na najważniejszych elementach obrazu. Jakich? Zapraszam na warsztaty fotograficzne.

Dodatkowo zajęcia odbędą się w nowym eksperymentalnym koncepcie nauki, który będzie polegał na obserwacji pracy fotografa, który będzie wyjaśniał co się dzieje w danym momencie, a następnie zadaniem uczestników będzie powtórzenie wszystkich wykonanych etapów.

[] Materiał Edukacyjny • Fotografia Portretowa Dzieci wraz z instrukcją obróbki cyfrowej zostanie przekazany uczestnikom warsztatów do samodzielnej nauki. [PDF]

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii portretowej dzieci na zaawansowanym poziomie.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do podłączenia lamp błyskowych.

Gdzie: Łężyce • Studio PCF (gościnnie w Studio Ado)

Czas: 18 kwietnia 2021.

Koszt: 200 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210418 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaPortretowaDzieci #FotografiaPortretowa #PortretStylizowany #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line