logo

Kamienne Kręgi • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210320 • 0555 - 1800+/- • Węsiory

Magia wiosny w magicznym miejscu jakim mogą być kamienne kręgi w Węsiorach. Podczas warsztatów fotograficznych stworzymy bajkowe krajobrazy na przykładzie kamieni i ich otoczenia. Poza stricte fotograficznym podejściem będziemy również obrazy do dalszej manipulacji cyfrowej, dzięki której uzyskamy pożądane rezultaty.

[] Materiał edukacyjny Fotografia Krajobrazowa • Bajkowe Krajobrazy zostanie przekazany uczestnikom warsztatów fotograficznych.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej, poszerzona o zaawansowane efekty cyfrowe.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Węsiory.

Czas: 20 marca 2021.

Koszt: Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210320 Węsiory. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line