logo

Kociewie • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210313 • 0600 - 1800+/- • Wda • Bory Tucholskie

Wyjazd fotograficzny przez pagórki i pola w głąb Borów Tucholskich. Fotograficzne safari będzie składało się ze zróżnicowanej tematyki oddającej krajobrazy kociewskie, szczególnie obszar leśny w okolicach Wdy.

Podczas zajęć nauczysz się będzie okazja do doskonalenia technik fotograficznych, oraz pracy z percepcją w poszukiwaniu ciekawych kadrów w zróżnicowanych okolicznościach przyrody.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Projekt Etnograficzny.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Wda • Bory Tucholskie.

Czas: 13 marca 2021. Wyjazd z Trójmiasta przed świtem.

Koszt: Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210313 Kociewie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Kaszuby #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line