logo

Portret Studyjny • Praca z Modelem

Warsztaty Fotograficzne • 20210306 • 1600 - 1800+/- • Sopot

Studio fotograficzne, oświetlenie, wyposażenie dodatkowe i już wszystko... prawie gotowe, jeszcze tylko model/modelka i możemy zaczynać. Tylko co dalej? Jak pracować z modelem? Czy nasza relacja ma wpływ na zdjęcia? Podczas warsztatów zajmiemy się pracą z różnymi modelami oraz rozwiązaniami, które ułatwiają pracę, oraz dają pożądane rezultaty.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiem fotograficznym, oraz dla osób zapoznanych z pracą studyjną, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne zastosowania. Podczas zajęć skupimy się na nauce pracy z modelem.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.

Cel: Nauka pracy z modelem w studiu fotograficznym i plenerze.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do połączenia się z lampami studyjnymi.

Gdzie: Sopot.

Czas: 3 marca 2021. Spotykamy się o godzinie 16:00 w Sopocie.

Koszt: 150 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210303 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaStudyjna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line