logo

Jurata • Półwysep Helski

Warsztaty Fotograficzne • 20210227 • 0700 - 1300+/- • Jurata

Nadmorskie krajobrazy wraz ze specyficznie pofalowanymi drzewami, rezerwat przyrody Helskie Wydmy, oraz pagórkowe krajobrazy Mierzei Helskiej będą celem naszego fotograficznego safari. Zapraszamy na warsztaty fotograficzne dotyczące fotografii krajobrazowej i dokumentalnej w trudnej fotograficznie porze roku.

Podczas zajęć nauczysz się polowania na krajobrazy, kombinację czynników i technik. Od czarno-białej przez HDR po ujęcia w stylu artystycznym (fine art).

Przygotowanie na wycieczkę pieszą i fotograficzne safari w po zimowej aurze. Właściwe trzewiki, woda, zapasowe baterie, etc...

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Jurata.

Czas: 27 lutego 2021. Zajęcia rozpoczynamy o 7:00 w Juracie.

Koszt: Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210227 Jurata. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Kaszuby #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line