logo

Portret Studyjny • Oświetlenie

Warsztaty Fotograficzne • 20210220 • 1500 - 1700+/- • Sopot

Studio fotograficzne kiedy już jest gotowe i możemy w nim rozpocząć prace pojawi się wiele pytań dotyczących oświetlenia fotograficznego, modyfikatorów i wszelkich dodatków które mają pomóc, z za nim jednak się tak stanie wprowadzają sporo chaosu - a wraz z nim szereg nowych pytań. Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi podczas warsztatów fotograficznych.

• jak pracować z pojedynczym źródłem światła, jakie ma ograniczenia, wady i zalety?
• jak pracować z wieloma źródłami światła i czy są one potrzebne i kiedy?

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiem fotograficznym, oraz dla osób zapoznanych z pracą studyjną, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne zastosowania. Podczas zajęć skupimy się na nauce oświetlenia fotograficznego.

[] Materiał edukacyjny zostanie Fotografia Studyjna • Oświetlenie, zostanie przekazany uczestnikom warsztatów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.

Cel: Nauka stosowania oświetlenia w fotografii portretowej w studiu fotograficznym.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do połączenia się z lampami studyjnymi.

Gdzie: Sopot.

Czas: 20 lutego 2021 o godzinie 15:00 w Sopocie.

Koszt: 150 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210220 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaStudyjna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line