logo

Słowiński Park Narodowy

Wyprawa Fotograficzna • 20210213 • 0600 - 1600+/- • Łeba

Jednodniowa wyprawa fotograficzna do Słowińskiego Parku Narodowego (SPN). Słowiński Park Narodowy jest jednym z najpiękniejszych parków w Polsce. Kryje w sobie urocze i unikatowe zakątki w sam raz na zdjęcie. Z racji na duży obszar parku dotarcie do w/w miejsce wymaga czasu i kondycji fizycznej. Planowany dystans około 20km+.

Względnie intensywny wyjazd wymaga przygotowania i właściwego podejścia. Fizycznie, buty, odzież na zimowe warunki, woda i coś na ząb. Fotograficznie przydadzą się dodatkowe baterie. Statyw będzie względnie bezużyteczny - chyba że ktoś planuje zdjęcia poklatkowe (timelaps).

Fotograficznie wyjazd jest zorientowany na fotografię krajobrazową i polowanie na piękne widoki, ale zabraknie wyszukanych technik fotograficznych jak fotografia panoramiczna, makro i HDR. Jeśli będą odpowiednie chmury zrobimy nieco filmów poklatkowych (timelaps).

Co to jest wyprawa fotograficzna?

Wymagana jest sprawność fizyczna pozwalająca na swobodne przemieszczanie się po trudnym terenie, z obciążeniem (sprzęt fotograficzny w tym bezlusterkowce często ważą), oraz wytrzymałość na różne różności, od zmęczenia, warunków pogodowych… itd. Wszystkie aktywności powiązane z Wyprawą Fotograficzną do Słowińskiego Parku Narodowego odbywają się na własną odpowiedzialność. Na konkretne pytania odpowiem e-mailowo (warsztaty@studiopcf.com).

[] Wyjazd do parku narodowego odbywa się na własną odpowiedzialność.

[] Materiał edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów Fotografia Krajobrazowa.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Wyprawa organizowana przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Poznanie Słowińskiego Parku Narodowego. Fotografia krajobrazowa.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych filtry fotograficzne CPL, ND, IR. Poza fotograficzne wymagania: odpowiednie ubranie i obuwie, wyposażenie dodatkowe, prowiant i woda na własne potrzeby, realna ocena własnej kondycji fizycznej.

Gdzie: Słowiński Park Narodowy.

Czas: 13 lutego 2021.

Koszt: 100 zł (50 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)
Dodatkowy koszt przejazdu na trasie: Trójmiasto - Słowiński Park Narodowy - Trójmiasto.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210213 SPN. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące wyprawy fotograficznej.

Status: wolne miejsca

#Łeba #SlowinskiParkNarodowy #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line