logo

Portret Studyjny • Podstawy Pracy w Studio

Warsztaty Fotograficzne • 20210206 • 1800 - 2000+/- • Sopot

Studio fotograficzne jest celem nie jednego fotografa. Kiedy już się uda zrealizować cel, w studio pojawia się szereg pytań co i jak zrobić? W świecie hiper-informacji i różnorodności opinii znalezienie praktycznych rozwiązań może być trudne. Aby ułatwić cały proces i uporządkować już zdobytą wiedzę zapraszamy na pierwsze warsztaty z serii Portret Studyjny.

• Do czego służy studio fotograficzne jakie ma ograniczenia, wady i zalety?
• Urządzanie studia. Jaki potencjał ma studio? Jak urządzić studio pod swoje potrzeby?
• Wyposażenie studia. Co jest potrzebne co jest zbędne. Co do czego służy i czy się przyda?
• Oświetlenie studyjne. Rodzaje. Wady i zalety.
• Dobranie oświetlenia do potrzeb, rozmiarów studia i budżetu.
• Ćwiczenia ze zdobytej wiedzy i praktyczne jej stosowanie.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiem fotograficznym, oraz dla osób zapoznanych z pracą studyjną, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne zastosowania.

[] Materiał edukacyjny zostanie Fotografia Studyjna o Podstawy, zostanie przekazany uczestnikom warsztatów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Mini Wyprawa organizowana przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii portretowej w studio fotograficznym.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 6 lutego 2021 o godzinie 18:00 w Sopocie.

Koszt: 150 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210206 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaStudyjna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line