logo

Zimowe Krajobrazy • Kaszuby

Warsztaty Fotograficzne • Piesza Wycieczka • 20210130 • 1030 - 1300+/- • Kazimierz

Pagórkowe krajobrazy w zimowej aurze przypominają nieco Bieszczady i pod tym kątem będziemy fotografować. Aby upolować nieco więcej niż jeden kadr, będziemy przemieszczać się na dystansie około 10 km+. Dzięki temu zobaczysz więcej ciekawych miejsc w sam raz na zdjęcie.

Przygotowanie na wycieczkę pieszą i fotograficzne safari w zimowej aurze. Właściwe trzewiki, woda, zapasowe baterie, etc...

[] Materiał edukacyjny zostanie Panorama Fotograficzna zostanie przekazany uczestnikom warsztatów oraz zestaw zimowych presetów do Photoshop'a.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Kazimierz.

Czas: 30 stycznia 2021. Spotykamy się o godzinie 10:30 w Rumi.

Koszt: Koszt: 50 zł (30zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210130 Kazimierz. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Kaszuby #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line