logo

Zimowy Spływ Kajakowy

Spływ Kajakowy • 20210124 • 1100 - 1400+/- • Wejherowo - Reda

Zimowy spływ kajakowy rzeka Redą na odcinku Wejherowo - Reda. Spływ trwa około 3-4 godzin ponieważ podczas spływu robimy zdjęcia. Rzeka w zimowej aurze wygląda wyjątkowo malowniczo i warto zobaczyć te niepowtarzalne krajobrazy i je sfotografować.

Spływ kajakowy zimą nie różni się od innej pory roku. Wymaga utrzymania równowagi na wodzie, machania wiosłem i co nieco koncentracji. Spływ w kajakach 2 osobowych typu Vista. Kajaki są bardzo stabilne i trudno je wywrócić - choć jest to możliwe. Dodatkowo należy zabrać pojemnik plastikowy na elektryczne przedmioty i inne cenności. Umiejętności poruszania kajakiem nie są duże Reda to miła rzeka nadaje się nawet dla początkujących kajakarzy ale wymaga co nieco umiejętności. Dla osób zainteresowanych szybka nauka kajakarstwa przed spływem.

Spływ odbywa się na własną odpowiedzialność za siebie i posiadane przedmioty, oraz wypożyczony sprzęt kajakarski. (kajak, wiosło, kamizelka ratunkowa)

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Wejherowo.

Czas: 24 stycznia 2021. Spotykamy się o godzinie 11:00 w Wejherowie.

Koszt: 50 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210124 Kajak. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące spływu kajakowego i fotograficznych działań.

Status: wolne miejsca

#Wejherowo #Reda #RzekaReda #SpływKajakowy #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line