logo

Górskie Krajobrazy • Fotografia Krajobrazowa

Mini Wyprawa Fotograficzna II • 20210116 • 1100 - 1500+/- • Rumia

Fotografia krajobrazu na góralską nutę, hej! Tym razem popracujemy z długą ekspozycją, na przykładzie dynamicznej Zagórskiej Strugi, która ma górski charakter i pozwala na fotografowanie w identycznych warunkach jak w Tatrach. Mini wyprawa zakończymy ogniskiem!

Nie są to standardowe warsztaty fotograficzne. Wymagania co do udziału są następujące: oporność na trudny teren naturalny i okoliczności pogodowo-zimowe, buciki na podmokły teren. Fotograficznie statyw, preferencyjnie filtry ND (szare).

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów podróży i gór i górskich rzek.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Mini Wyprawa organizowana przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka długiej ekspozycji w fotografii krajobrazowej. Na zakończenie ognisko na ogrzanie i coś na ząb dla chętnych.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Wymagany statyw i filtry szare (ND). Dla osób nieposiadających filtrów ND kilka będzie dostępnych na miejscu.

Gdzie: Rumia.

Czas: 16 stycznia 2021. Spotykamy się o godzinie 11:00 w Rumi.

Koszt: 50 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210116 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Rumia #WyprawaFotograficzna #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line