logo

Fotografia Krajobrazowa • Górskie Krajobrazy

Mini Wyprawa Fotograficzna • 20201219 • 1200 - 1600+/- • Rumia

Fotografia krajobrazu na góralską nutę, hej! Popracujemy z fotografia krajobrazu i długą ekspozycją, na przykładzie pagórków w Trójmiejskich Lasach. Górskie trawersowanko zakończymy ogniskiem z łoscypkiem hej!

Nie są to standardowe warsztaty fotograficzne. Wymagania co do udziału są nasteujące: oporność na trudny teren naturalny i okoliczności pogodowo-zimowe, buciki na podmokły teren. Fotograficznie statyw oraz filtry ND (szare).

Zajęcia przeznaczone dla podróży i gór, którzy przy okazji lubią robić dobrej jakości zdjęcia.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Nuta przygody w naturze. Ognisko.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Wymagany statyw i filtry szare (ND). Dla osób nieposiadających filtrów ND kilka będzie dostępnych na miejscu.

Gdzie: Rumia.

Czas: 19 grudnia 2020. Spotykamy się o godzinie 12:00 w Rumi.

Koszt: 50 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201219 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Rumia #WyprawaFotograficzna #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line