logo

Fotografia Artystyczna • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20201212 • 1300 - 1500+/- • Rozewie

Fotografia artystyczna ma nieco inną wartość jak fotografia w każdej innej niszy fotograficznej i jednocześnie nie ma klarownej granicy kiedy fotografia jest sztuką a kiedy nie jest. Dla ułatwienia zdefiniujemy jak fotografować artystycznie i pomoże nam w tym krajobraz rezerwatu przyrody Rozewie.

Technika w fotografii artystycznej ma duże znaczenie i zarówno może pomagać jak i przeszkadzać na przykład tworząc tak zwany przerost formy nad treścią. Podczas warsztatów zrobimy przegląd technik artystycznych i przetestujemy je w praktyce.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii artystycznej i osób chcących poszerzyć swoje horyzonty fotograficzne.

[] Materiał Edukacyjny Fotografia Artystyczna, zostanie przekazany uczestnikom warsztatów. Materiał zwiera przegląd technik poruszonych na warsztatach oraz zestaw presetów do obróbki cyfrowej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka techniki fotograficznej na przykładzie artystycznej fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych filtry fotograficzne, oraz statyw.

Gdzie: Rozewie

Czas: 12 grudnia 2020. Spotykamy się o godzinie 13:00 pod latarnią morska.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201212 Rozewie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Rozewie #FotografiaArtystyczna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line