logo

Fotografia Morza • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20201205 • 1300 - 1500+/- • Rzucewo

Krajobraz jaki tworzy morze jest dość unikatowy i ma nieco inne parametry jak zwykły krajobraz naturalny, dzięki temu można stosować odmienne nieco techniki fotograficzne, efekty, oraz oczekiwać różnych zdjęć za każdym razem, ponieważ woda ciągle podlega zmianom.

Technika w fotografii morskiej jest zróżnicowana od rodzaju morza i nabrzeża. Podczas zajęć przestudiujemy wszystkie dostępne opcje od statycznych po bardzo dynamiczne.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka techniki fotograficznej na przykładzie morskich krajobrazów.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych filtry fotograficzne, oraz statyw.

Gdzie: Rzucewo k/ Pucka

Czas: 5 grudnia 2020. Spotykamy się o godzinie 13:00.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201205 Rzucewo. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Rzucewo #FotografiaMorza #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line