logo

Fotografia Lasu • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20201128 • 1300 - 1500+/- • Rumia

Las jest ciekawym miejscem o dużej różnorodności krajobrazu, zróżnicowanego oświetlenia. Wygląd lasu i jego atmosfera o każdej porze roku jest inna. Późną jesienią las może się wydawać mniej atrakcyjny ze względu na przyzwyczajenia ludowe - podczas warsztatów odkryjemy na nowo jesienny las i jego fascynujące oblicze.

Technika w fotografii leśnej może się różnić i dawać zmienne efekty. W ramach nauki pobawimy się technikami fotograficznymi dostępnymi na poziomie aparatu fotograficznego oraz filtrami.

Podczas zajęć nauczysz się jak tworzyć zdjęcia, które są ciekawe w względnie ospałym krajobrazie pozbawionym dynamiki i elementów wywołujących większe emocje, jak nasycone kolory, strumienie światła, czy spektakularne zachmurzenie. Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii i lasu.

[] Materiał Edukacyjny Fotografia Lasu (eBook). Zostanie przekazana uczestnikom warsztatów via email. Dla użytkowników Adobe, dodatkowy zestaw presetów imitujących efekty filtrów fotograficznych.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka techniki fotograficznej na przykładzie leśnych krajobrazów.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych filtry fotograficzne. Statyw może być użyteczny dla osób pracujących na starszych modelach aparatów, oraz na aparatach analogowych.

Gdzie: Rumia.

Czas: 28 listopada 2020. Spotykamy się o godzinie 13:00.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201128 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Rumia #FotografiaLasu #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line