logo

Olsztyn • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20201010 • 0440 - 2000+/- • Olsztyn

Wyjazd fotograficzny do Olsztyna. W planie fotografowanie i zwiedzanie Olsztyna i okolic. W międzyczasie zrobimy sobie przerwę na kawę i coś na ząb.

Fotograficznie nauka fotografii miejskiej i fotografii pocztówkowej. We właściwych okolicznościach przyrody podejmiemy naukę reportażu na przykładzie fotografii ulicznej.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii podróżniczej, reportażu fotograficznego, oraz zwiedzanie miasta.

Wymagania: Aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych: filtry fotograficzne do fotografii czarno-białej.

Gdzie: Olsztyn.

Czas: 10 października 2020. Spotykamy się w pociągu. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną, oraz dodatkowe informacje dotyczące wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł

*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Olsztyn - Trójmiasto, we własnym zakresie. Polecamy bilet weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201003 Olsztyn. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz email zwrotny, oraz szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu.

Status: wolne miejsca

#Olsztyn #FotografiaMiejska #FotografiaDokumentalna #Reporaz #FotografiaUliczna #FotografiaPocztowkowa #FotografiaCzarnoBiala #DocumetaryPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze




line