logo

Miejskie Abstrakcje • Gdynia

Warsztaty Fotograficzne • 20201004 • 1800 - 2000+/- • Gdynia

Zabawa fotograficzna zorientowana na rozwój percepcji, dostrzegania ciekawych zdjęć, oraz połączenie wyobraźni z techniką fotograficzną na przykładzie polowania na abstrakcje fotograficzne.

Podczas warsztatów będziemy bawić się fotografią w kategorii fine art. Na bazie abstrakcji, oraz eksperymentalne techniki fotograficzne pobudzające możliwości jakie daje Ci Twój aparat fotograficzny i jakie przyjemne dla oka efekty można nim stworzyć?

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii i osób pragnących rozbudować swoje umiejętności fotograficzne.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Ćwiczenie percepcji fotograficznej, nauka alternatywnych technik fotograficznych.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 4 października 2020. Spotykamy się o 18:00 na peronie SKM Gdynia Główna.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201004 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #AbstrakcjeFotograficzne #AdvancedPhotographyTechniques #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line