logo

Koszalin • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20201003 • 0700 - 2000+/- • Koszalin

Wyjazd fotograficzny do Koszalina. Zapraszamy na safari do i po Koszalinie. W planie zwiedzanie miasta i okolic Koszalina. Fotograficzny plan zakłada całe spektrum atrakcji od fotografii architektury przez pocztówkową po fotografię uliczną. Zapraszamy na wyjazd.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej i przyrodniczej, z innymi elementami tematycznymi.

Wymagania: Aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Koszalin.

Czas: 3 października 2020. Spotykamy się w pociągu. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną, oraz dodatkowe informacje dotyczące wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł

*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Koszalin - Trójmiasto, we własnym zakresie. Polecamy bilet weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20201003 Koszalin. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz email zwrotny, oraz szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu.

Status: wolne miejsca

#Koszalin #FotografiaKrajobrazowa #FotografiaPocztowkowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line