logo

Fotografia Uliczna • Gdańsk

Warsztaty Fotograficzne • 20200920 • 1600 - 1800+/- • Gdańsk

Fotografia uliczna nie jedna ma twarz, wśród nich można spotkać różne osoby, miejsca, scenerie i oświetlenia. Różnorodność fotografii ulicznej pozwala również na wypracowanie własnego stylu fotografowania. Podczas warsztatów zajmiemy się poszukiwaniem własnego stylu, oraz fotografowaniem ulicznych scen.

Safari fotograficzne w Gdańsku zawiera w sobie naukę fotografii ulicznej od podstaw z technikami fotograficznymi i mentalnymi ułatwiającymi fotografowanie. Na następnym etapie zdefiniujemy style fotograficzne, czym one są i jaką rolę odgrywają w fotograficznej karierze, a następnie jak przekładają się na Twój warsztat fotograficzny, jego spójność i efekty.

[] Materiał Edukacyjny Członkowie SKF uczestniczący w warsztatach fotograficznych otrzymają e-book edukacyjny Fotografia Uliczna - Poszukiwane Stylu. Stanowiący materiał edukacyjny jak i elementy techniki obróbki cyfrowej, oraz dodatki do obróbki do programów Adobe i NIK.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii ulicznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 20 września 2020. Spotykamy się o 16:00 w hali dworca autobusowego PKS Gdańsk..

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200920 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdańsk #FotografiaUliczna #StreetPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #FilmSpace #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line