logo

Kontrast • Warsztaty Fotograficzne

Darmowe Warsztaty Fotograficzne • Teoria • 20200913 • 1800 - 2000+/- • Sopot

Kontrast w różnym stopniu może wpływać na zdjęcie i to jakie ono buduje wrażenia. Rozumienie pojedynczych parametrów fotograficznych takich jak kontrast pomaga w tworzeniu fotografii według swoich potrzeb. Warsztaty są bezpłatne i odbędą się w Sopockiej Galerii Sztuki, gdzie jest prezentowana wystawa "Kontrast".

Więcej na temat wystawy: https://kontrast.skf.edu.pl

Warsztaty. Kontrast wbrew pozorom jest bardzo istotnym elementem - podczas warsztatów poznamy jego rolę i okryjemy tajniki kontrastu w nowym świetle.

Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących i zaawansowanych. Warsztaty zostaną dopasowane do poziomu uczestników.

[] Materiał Edukacyjny otrzymają osoby uczestniczące w warsztatach fotograficznych oraz zestaw narzędzie do kreatywnej obróbki cyfrowej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com . Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot.

Cel: Nauka pracy z kontrastem i analiza fotograficzna jako medium do zrozumienia własnych produkcji fotograficznych.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), otwarty umysł, podręczny zestaw pytań.

Gdzie: Sopot. Sopocka Galeria Sztuki (I LO Sopot) ul. Książąt Pomorskich 16-18; 81-749 Sopot (wejście od ulicy Sobieskiego)

Czas: 13 września 2020. Spotykamy się o 18:00.

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200913 Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Sopot #KontrastWystawaFotograficzna #Kontrst #Contrast #AdvancedPhotographyTechniques #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line