logo

Spotkanie • Sopockiego Klubu Fotograficznego

Spotkanie Informacyjne i Zapisy • 20200913 • 1700 - 1800+/- • Sopot

Spotkanie Organizacyjne Sopockiego Klubu Fotograficznego Oddział PTTK Sopot (SKF).

Spotkanie informacyjne dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do SKF. Można zadać pytania i zorientować się czy SKF to miejsce dla Ciebie? Podczas spotkania możliwe są zapisy oraz można uzyskać odpowiedzi na różna pytania związane z klubem i jego działalnością. Zapraszamy wszystkie chętne osoby na spotkanie, oraz do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego. Członkostwo w PTTK w 1 roku działania w SKF nie jest obowiązkowe.

Otwieramy zapisy do klubu na czas trwania naszej wystawy
fotograficznej "Kontrast" w okresie 5 - 19 września 2020.

https://kontrast.skf.edu.pl
Zapisy online. Z racji na nowe czasy - wprowadzamy możliwość zapisania się online z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Osoby pracujące z klubem wirtualnie będą miały dostęp do zasobów online, spotkań online, oraz rozwijającej się w tym kierunku platformy klubowej. Zapisy online via email - identycznie jak zapisy na spotkanie organizacyjne. W zgłoszeniu proszę dać znać jaką formę udziału w SKF wybierasz?


Poniżej kilka powodów, dlaczego warto się do nas przyłączyć:


• Możliwość udziału w projektach fotograficznych - projekty realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu. Realizowane projekty tworzą dorobek fotograficzny ich autorów. Wychodzimy z założenia, że wspólne działania niosą ze sobą możliwości jakich nie ma pojedynczy fotograf. Łączymy swoje pasje i wspólnie działamy tworząc. Przykłady projektów fotograficznych znajdują się na naszej stronie internetowej: skf.studiopcf.com

• Wewnętrzne darmowe kursy fotograficzne - znacznie tańsze i niektóre kursy są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu.

• Tańsze warsztaty fotograficzne - członkowie klubu płacą mniej za udział w warsztatach fotograficznych. Niektóre warsztaty są tylko dostępne dla członków klubu.

• Możliwość udziału w wyjazdach fotograficznych - wyjazdy fotograficzne nie są dostępne dla osób niebędących członkami Sopockiego Klubu Fotograficznego. (Ekspedycje fotograficzne są ogólnie dostępne dla chętnych spełniających wymogi wymagane na daną ekspedycję)

• Możliwość brania udziału i tworzenia wystaw fotograficznych - wystawy fotograficzne realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu i osoby zaproszone do udziału przez organizatorów wystaw.

• Dostęp do materiałów edukacyjnych - wewnętrzne przewodniki fotograficzne, gdzie i kiedy fotografować, dobre miejsca na sesje, hotele i wille z którymi współpracujemy, modelki/modele, wizażyści, fryzjerzy, kuchnie do fotografii żywności i wiele innych atrybutów pomagających w realizacji klubowych i indywidualnych projektów fotograficznych.

• Zniżki na sprzęt fotograficzny - jako SKF posiadamy partnerów z branży fotograficznej. Niektórzy partnerzy udzielają członkom Sopockiego Klubu Fotograficznego rabatów na zakup sprzętu różnego typu. Naturalnie członkowie PTTK mają zniżki na szereg usług wynikających z samego członkostwa w PTTK (zobacz: http://pttk.pl/zycie/rabaty/ )

• Wirtualne Członkostwo • wniesie więcej możliwości na przestrzeni kolejnych miesięcy o obecnie jest w opracowaniu i można zgłaszać swoje postulaty, które zostaną uwzględnione na ile to możliwe.

[…] dobre towarzystwo ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, spędzanie wspólnego czasu czy to przy ogniskach, czy to przy burzach mózgów, jest bezcennym czasem i wartością ponad możliwość jej oceny. Także serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Cel: Spotkanie informacyjne. Zapisy na 2020 rok.

Wymagania: Obecność. Otwarty umysł. Posiadanie podręcznego zestawu pomysłów.

Gdzie: Sopot.

Czas: 13 września 2020. Spotykamy się o 17:00. Sopocka Galeria Sztuki (I LO Sopot) ul. Książąt Pomorskich 16-18; 81-749 Sopot (wejście od ulicy Sobieskiego)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres info@skf.edu.pl o tytule 20200913 SKF. Alternatywne zgłoszenie wirtualnego członkostwa o tytule: 2020 V-MEMBER. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line