logo

Bory Tucholskie • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200912 • 0700 - 1700+/- • Chojnice

Wyjazd fotograficzny w Bory Tucholskie. Zapraszamy na safari po lesie, zające na łące i inne atrakcje, które uda się spotkać - choć trudno zaplanować, ale z naszym szczęściem do puchatych zwierzątek można liczyć co najmniej na ważki. A tak na poważnie to fotografujemy las i jego piękno, które późnym latem jest najlepszym momentem na dobre zdjęcia.

Fotograficznie nauka fotografii krajobrazowej i przyrodniczej z elementami fotografii makro.

Należy zabrać wygodne trzewiki, wodę i coś na ząb. Odpowiednie ubranko dopasowane do aktualne pogody. I dobry humor.[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej i przyrodniczej.

Wymagania: Aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Bory Tucholskie.

Czas: 12 września 2020. Spotykamy się w pociągu. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną, oraz dodatkowe informacje dotyczące wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł

*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Chojnice - Trójmiasto, oraz bilet wstępu na zamek we własnym zakresie. Polecamy bilet weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200912 Chojnice. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz email zwrotny, oraz szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu.

Status: wolne miejsca

#Chojnice #BoryTucholskie #FotografiaKrajobrazowa #FotografiaPrzyrodnicza #MakroFotografia #FotografiaPocztowkowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line