logo

HDR • Zaawansowane Techniki

Warsztaty Fotograficzne • 20200909 • 1900 - 2100+/- • Gdynia

Nie ma nic lepszego jak zabawa techniką fotograficzną, a najlepszym do tego gatunkiem jest HDR (High Dynamic Range). Połączymy zabawę z nauka dzięki czemu poznasz techniki przydatne w różnych sytuacjach od trudnych warunków oświetleniowych przez nudną scenerią aż po prawdziwy cel HDR i jego funkcje.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozumiejących podstawową technikę HDR i poszukujące rozszerzonej edukacji w zakresie. Osoby rozpoczynające przygodę z tą techniką są proszone o zapoznanie się z nią. Pomocne frazy to: kompensacja ekspozycji, zakres tonalny obrazu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka zaawansowanych technik fotograficznych na przykładzie HDR.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 9 września 2020. Spotykamy się o 19:00 na peronie SKM Gdynia Redłowo.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200909 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #HDR #AdvancedPhotographyTechniques #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line