logo

Malbork • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200906 • 0700 - 2000+/- • Malbork

Wyjazd fotograficzny do Malborka gdzie połączony zwiedzanie zamku i miasta w jedno. Najczęściej wyjazdy do Malborka sprowadzają się do zamku krzyżackiego, a samo miasto jest mało znane. Nie tracąc cennej perły wpisanej na listę dziedzictwa światowego UNESCO, pozwiedzamy nie tylko zamek ale też miast.

W zamku skupimy się na 3 rzeczach fotografii architektury, fotografii dokumentalne oraz impresjach fotograficznych (pocztówki). W mieście zajmiemy się fotografią miejską i uliczną.

Dla pasjonatów historii i zamków krzyżackich dobra okazja do ponownej wizyty w Malborku. Dla fotografów świetna okazja na zrobienie zdjęć jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce.

Informacje dotyczące wyjazdu zostanie przesłany jego uczestnikom.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii architektury. Fotografia pocztówkowa. Fotografia miejska i uliczna.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny. Dla chętnych: statyw, filtry fotograficzne.

Gdzie: Malbork.

Czas: 6 września 2020. Spotykamy się w pociągu. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną, oraz dodatkowe informacje dotyczące wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł

*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Malbork - Trójmiasto, oraz bilet wstępu na zamek we własnym zakresie. Polecamy bilet weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN). Po zajęciach na zamku tradycyjnie omówimy fotografowanie przy kociołku w zamkowej restauracji - kawa/herbata na koszt organizatora.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200906 Malbork. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz email zwrotny, oraz szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu.

Status: wolne miejsca

#Malbork #ZamekMalbork #UNESCO #WorldHeritageSite #UnescoPolska #FotografiaArchitektury #Reporaz #FotografiaUliczna #FotografiaPocztowkowa #StreetPhotography #ArchitecturePhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line