logo

Modernizm Gdyński • Fotografia Architektury

Warsztaty Fotograficzne • 20200830 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk

Fotograficzne wyzwanie dla pasjonatów fotografii architektury w formie stylu modernistycznego. Fotografia architektury wkomponowanej w drzewa, instalacje elektryczne trolejbusów i ograniczenia w widoczności budynków buduje ograniczenie. Jak sobie z nimi poradzić oraz jak znaleźć ciekawe kadry - będzie tematem głównym warsztatów. Dodatkowo podstawowe i zaawansowane elementy fotografii architektury dla pasjonatów tej niszy fotograficznej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Fotografia architektury.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Polecany statyw (!) Dla chętnych: filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 30 sierpnia 2020. Spotykamy się o 19:00 przy ORP Błyskawica (Skwer Kościuszki).

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200830 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #ModernizmGdynski #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line