logo

Hel • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200829 • 0500 - 1700+/- • Hel

Wyjazd fotograficzny na Półwysep Helski. Zapraszamy na safari łączące w sobie kilka rodzajów fotografii od pocztówkowej, po impresje artystyczne na bazie powyginanych przez wiatr drzew na wzór bonsai. Wyjazd połączony z pieszą wycieczką po dość trudnym terenie około 15km.

Fotograficznie nauka fotografii krajobrazowej i miejskiej. Zaczniemy przygodę z Helem w porcie morskim potem przeniesiemy się w krajobraz naturalny. Być może będzie okazja na mały URBEX i fotografowanie opuszczonych obiektów, których na Helu jest pod dostatkiem.

Hel: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hel

[] Należy zabrać wygodne trzewiki, wodę i coś na ząb. Odpowiednie ubranko dopasowane do aktualne pogody. I dobry humor.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Zwiedzanie Helu i spacer przez Półwysep Helski.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie buciki, woda, et cetera...

Gdzie: Hel.

Czas: 29 sierpnia 2020. Spotykamy się w pociągu. Dodatkowe informacje zostaną przesłane uczestnikom wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł
*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Hel - Trójmiasto, we własnym zakresie. Polecamy bilet mini-weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN), lokalny transport i ewentualne bilety wstępu (nieobowiązkowe).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200829 Hel. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną z informacjami dotyczącymi wyjazdu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Hel #FotografiaKrajobrazowa #FotografiaDokumentalna #FotografiaPocztowkowa #DocumetaryPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line