logo

Makro Fotografia • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200823 • 1700 - 1900+/- • Gdańsk

Makro fotografia na przykładzie kwiatów Oliwskiego Ogrodu Botanicznego. Fotografia makro ma swoje tajniki i kryją się one w wielu elementach przekładających się na końcowy rezultat. Zajmiemy się fotografowaniem uwzględniając 5 elementów jakie tworzą silne zdjęcie.

Podczas warsztatów skupimy się na kwiatach, ale zasady i rozwiązania są względnie uniwersalne do makrofotografii zwierząt i innych nisz fotograficznych. Zajęcia przeznaczone do nauki makro fotografii w jej podstawowym i rozszerzonym zakresie.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka makro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny z makro-obiektywem, lub funkcją makro, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Latarka.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 23 sierpnia 2020. Spotykamy się o 17:00 przed wejściem głównym do Parku Oliwskiego (ul. Opata Rybińskiego)

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200823 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdańsk #ParkOliwski #OliwskiOrgódBotaniczny #MakroFotografia #Macro #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line