logo

Bydgoszcz • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200822 • 0700 - 1900+/- • Bydgoszcz

Wyjazd fotograficzny do Bydgoszczy. Zapraszamy na safari łączące w sobie kilka rodzajów fotografii od ulicznej i architektury po reportaż. Bydgoszcz jest rozległym miastem i kryje w sobie ciekawe miejsca czekające na odkrycie. W przerwie zrobimy sobie przerwę na kawę i coś na ząb.

Fotograficznie nauka fotografii miejskiej i fotografii pocztówkowej. We właściwych okolicznościach przyrody podejmiemy naukę reportażu na przykładzie fotografii ulicznej.

Bydgoszcz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bydgoszcz

[] Należy zabrać wygodne trzewiki. Odpowiednie ubranko dopasowane do aktualne pogody. I dobry humor. Wyjazd odbywa się niezależnie od pogody.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Zwiedzanie Elbląga i fotografowanie okolic.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie buciki, woda, et cetera...

Gdzie: Bydgoszcz.

Czas: 22 sierpnia 2020. Spotykamy się w pociągu. Dodatkowe informacje zostaną przesłane uczestnikom wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł
*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Bydgoszcz - Trójmiasto, we własnym zakresie. Polecamy bilet mini-weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN), lokalny transport i ewentualne bilety wstępu (nieobowiązkowe).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200822 Bydgoszcz. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną z informacjami dotyczącymi wyjazdu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Bydgoszcz #FotografiaPrzemysłowa #BydgoskiSzlakWodny #Exploseum #FabrykaDynamitu #PuszczaBydgoska #MuzeumFotografiiBydgoszcz #FotografiaMiejska #FotografiaDokumentalna #Reporaz #FotografiaUliczna #FotografiaPocztowkowa #FotografiaCzarnoBiala #DocumetaryPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line