logo

Urban Motion • Fotografia Ruchu

Warsztaty Fotograficzne • 20200819 • 2000 - 2200+/- • Gdynia

Fotografia miejska (Urban Photography) kryje w sobie różnorodność technik, interpretacji i możliwości fotograficznych. Zajmiemy się fotografią miejską mieszając ze sobą architekturę i ruch. Umiejętność dostrzegania i pracy z długą ekspozycją okryją przed Tobą nowe obrazy, których nie nie potrafi zarejestrować oko.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii miejskiej i artystycznej. Skupimy się na minimalizmie architektonicznym i dekoracjami w formach tworzonych przez ruch.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii miejskiej i doskonalenie technik długiej ekspozycji.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw, oraz zalecane filtry fotograficzne szare (ND). Dla chętnych CPL i IR.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 19 sierpnia 2020. Spotykamy się o 20:00 na peronie SKM Gdynia Stocznia.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200819 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #FotografiaMiejska #UrbanPhotography #TravelPhotography #ArchitecturePhotography #Minimalizm #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line