logo

Industrialny Portret • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200812 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk Stocznia

Fotografia portretowa w industrialnym tle. Nieco inne podejście do portretu kiedy tworzymy kontrast mentalny na zdjęciach. Fotografia portretowa w przemysłowym plenerze daje ciekawe rezultaty i rozbudowuje kreatywne myślenie.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, których interesuje fotografia portretowa i chcą poszerzyć swój warsztat fotograficzny o nowe techniki, uzupełnić wiedzę, lub podjąć swoje pierwsze kroki w plenerowej fotografii portretowej.

Dla zaawansowanych uczestników nie zabraknie bardziej wyszukanych technik i niestandardowych rozwiązań. Należy posiadać gorącą stopkę w aparacie by można było połączyć się ze studyjnymi lampami błyskowymi.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii portretowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Aparat fotograficzny powinien być wyposażony w gorącą stopkę (hot shoe) pozwalający na podłączenie do studyjnych lamp błyskowych. Osoby, które posiadają własne lampy reporterskie, mogą je przynieść, w ten sposób możesz doskonalić technikę pracy z własnym sprzętem. Osoby posiadające sprzęt fotograficzny pozbawiony gorącej stopki skorzystają z lamp stałopalnych. Kolorowe filtry fotograficzne dla osób, które planują ujęcia czarno-białe i efekty specjalne.

Gdzie: Gdańsk • Stocznia Cesarska

Czas: 12 sierpnia 2020. Spotykamy się o 19:00 na peronie SKM Gdynia Stocznia.

Koszt: 100 zł (50 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200812 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Portret #FotografiaPortretowa #PlenerFotograficzny #Gdansk #PortretIndustrialny #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #FilmSpace #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line