logo

Jarmark Dominikański • Reportaż Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200809 • 1400 - 1600+/- • Gdańsk

Nauka reportażu fotograficznego na przykładzie Jarmarku Dominikańskiego. Podczas warsztatów zajmiemy kompleksową nauką reportażu od podstaw. Jak opowiedzieć za pomocą zdjęć historię? Jak ułatwić sobie fotografowanie? Zajmiemy się mentalnymi i graficznymi aspektami w wyniku których powstaje reportaż.

[] Materiał edukacyjny Uczestnicy otrzymają materiały edukacyjny "Reportaż Fotograficzny". Dla członków SKF dodatkowo zestaw presetów do Photoshop, Lightroom, Silver Effex Pro.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka reportażu fotograficznego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych fotografujących na czarno-biało filtry fotograficzne do fotografii czarno-białej.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 9 sierpnia 2020. Spotykamy się o 14:00 przy Wielkim Młynie.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200809 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdańsk #JarmarkDominikański #FotografiaUliczna #StreetPhotography #PlenerFotograficzny #Reportaż #ReportażFotograficzny #FotografiaCzarnoBiała #BlackAndWhitePhotography #Polska #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line