logo

Elbląg • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200809 • 0700 - 1800+/- • Elbląg

Wyjazd fotograficzny połączony z safari przez Elbląg, skansen Truso, oraz Jezioro Druźno [RAMSAR]. Podczas wyjazdu będziemy fotografować zakamarki miasta i co nieco natury. Do wyjazdu należy przygotować się odpowiednio do panujących warunków pod kątem fotograficznym jak i fizycznym.

Fotograficznie będzie okazja do nauki fotografii krajobrazowej, fotografii miejskiej, architektury i fotografii ulicznej. Techniki jakich będziemy używać to: fotografia panoramiczna, fotografia czarno-biała i elementy reportażu. Dodatkowo trening oka pod kątem kadrów, oraz kompozycji obrazu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Zwiedzanie Elbląga i fotografowanie okolic.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie buciki, woda, et cetera...

Gdzie: Elbląg.

Czas: 8 sierpnia 2020. Wyjazd z Trójmiasta 7:00.

Koszt: 50 zł
*Dodatkowy koszt biletów na przejazd, lokalny transport i ewentualne bilety wstępu (nieobowiązkowe).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200808 Elbląg. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną z informacjami dotyczącymi wyjazdu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Elbląg #Truso #JezioroDruźno #RamsarPoland #BirdPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line