logo

Kaszuby • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200802 • 0700 - 1800+/- • Gołubie - Kartuzy

Wyjazd fotograficzny połączony z pieszą wycieczką przez wzgórza i pola. Podczas spaceru będziemy fotografować ogród botaniczny w Gołubiu a następnie okoliczności przyrody, które napotkamy podczas pieszej wycieczki do Kartuz. Na miejscu w Kartuzach zrobimy małe safari po mieście i wieczorem wrócimy do Trójmiasta. Planowana piesza wycieczką będzie miała dystans około 13 kilometrów. Należy przygotować się odpowiednio do panujących warunków pod kątem fotograficznym jak i fizycznym.

Fotograficznie będzie okazja do nauki makro fotografii oraz fotografii krajobrazowej. Dodatkowo trening oka pod kątem kadrów, oraz kompozycji obrazu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Spędzenie czasu w naturze i spacer fotograficzny z elementami nauki makro fotografii, oraz krajobrazu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie buciki, woda, et cetera…

Gdzie: Kaszuby • Gołubie - Kartuzy .

Czas: 2 sierpnia 2020. Wyjazd z Trójmiasta 7:00.

Koszt: 50 zł
*Dodatkowy koszt biletów na przejazd i lokalny transport.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200802 Kaszuby. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną z informacjami dotyczącymi wyjazdu fotograficznego.

Status: wolne miejsca

#Kaszuby #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line