logo

Podkarpacka Wyprawa Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200726 - 20200726 • Rzeszów

Wyprawa fotograficzna do Rzeszowa i okolic. Podczas wyprawy będziemy eksplorować ciekawe zakštki województwa podkarpackiego. Z racji na bogate w atrakcje okolice, konkretny plan zwiedzania, fotografowania ustalimy z uczestnikami wyprawy fotograficznej na spotkaniu organizacyjnym.

Spotkanie organizacyjne: obędzie się 18 lipca 2020 o godzinie 17:00 w Gdańsku. Na spotkaniu zostanš przedstawione główne i alternatywne trasy, oraz tematyka fotograficzna - wszystkie mieszczš się w tej samej cenie. Całoœć się sprowadza aby wyjazd był dopasowany do oczekiwań uczestników wyjazdu - w zwišzku z czym można przygotować własne punkty podróży, które być może uda się uwzględnić i zrealizować.

Fotograficznie nauczymy się fotografii krajobrazowej, oraz popracujemy z reportażem fotograficznym i elementami fotografii dokumentalnej. Dodatkowo będzie okazja do nauki techniki fotograficznej jak fotografia panoramiczna, HDR, DRI, długa ekspozycja, fotografia nocna i makro fotografia. Podczas całego wyjazdu można zadawać pytania i liczyć na asystę fotograficznš. W wolnym czasie dla chętnych zajęcia z obróbki cyfrowej i zarzšdzania bibliotekš fotograficznš.

Co to jest wyprawa fotograficzna? Wyprawy od wyjazdów fotograficznym różniš się stopniem trudnoœci. Kondycja fizyczna, umiejętnoœci fotograficzne, oraz osprzęt fotograficzny na wyprawy jest różny od stosowanego przy wyjazdach fotograficznych. Także minimalne wymagania dla uczestników sš różne. Na spotkaniu organizacyjnym dowiesz się jakie sš konkretne wymogi dotyczšcej Podkarpackiej Wyprawy Fotograficznej.

Na konkretne pytania odpowiem na spotkaniu organizacyjnym oraz mailowo: warsztaty@studiopcf.com. Uczestnicy otrzymajš dodatkowe informacje praktyczne przed wyprawš.

Program wyjazdu zostanie ustalony z uczestnikami wyprawy.

Podstawowe dane wyprawy:

→ Wyjazd • Czwartek • 23 lutego 2020 21:30 - 10:00 Gdynia - Rzeszów • Wyjazd z Gdyni. Spotykamy się w pocišgu. Jeœli ktoœ wsiada w Gdyni - Sopocie, czy Gdańsku umówimy to podczas zgłoszenia. Bilety i miejscówki rezerwuje SKF, więc jedziemy we wspólnej przestrzeni, zamiast każdy w innym miejscu.

← Powrót • Niedziela • 26 lipca 2020 19:30 - 07:33 Rzeszów - Gdynia • Przyjazd do Trójmiasta 27 lipca 2020 około godziny 7.30

Program fotograficzny:

• Fotografia natury i krajobrazowa
• Fotografia dokumentalna
• Fotografia sztuki (fine art)
• Fotografia panoramiczna, HDR, DRI, czarno-biała, z użyciem filtrów fotograficznych
• Reportaż Fotograficzny (zróżnicowane cele zależne od stopnia zaawansowania fotograficznego)
• Obróbka cyfrowa fotografii krajobrazowej. Na koniec dnia, co nieco obróbki, oraz wskazówki dotyczšce zarzšdzania bibliotekš fotograficznš.

[] Spotkanie organizacyjne • 18 lipca 2020 o godzinie 17:00 w Gdańsku. Podczas spotkania ustalimy szczegóły wyjazdu, plan działań, oraz rozliczymy koszty. SKF rezerwuje bilety i noclegi. Ostateczna akceptacja udziału w wyjeŸdzie fotograficznym odbywa się na spotkaniu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwišzania będš na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszš stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty sš obowišzkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Wyjazdy odbywajš się niezależnie od pogody zgodnie z ustalonym programem na spotkaniu organizacyjnym, chyba, że uczestnicy jednomyœlnie zdecydujš o zmianach, w przypadku braku jednomyœlnej decyzji działamy zgodnie z wczeœniej ustalonym planem.

Cel: Zwiedzanie i poznanie podkarpacia. Fotografia krajobrazowa.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoœ nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomoœć obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie, statyw, dla chętnych filtry fotograficzne. Poza fotograficzne wymagania: odpowiednie ubranie i obuwie, woda i prowiant, wyposażenie dodatkowe... (np. materiał do czyszczenia obiektywu). Wymagana kondycja fizyczna niezbędna do intensywnego eksplorowania okolic.

Gdzie: Rzeszów • Podkarpacka Wyprawa Fotograficzna

Czas: 23 lipca - 26/27 lipca 2020.

Koszt: 880zł (670 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

*Cena zawiera opłatę za przejazd Trójmiasto - Rzeszów - Trójmiasto, noclegi, opłatę za warsztaty fotograficzne. Lokalny transport, wyżywienie, biletu wstępu i inne atrakcje we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200723 Podkarpacie. Iloœć miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejnoœć zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotnš.

Status: wolne miejsca

#PodkarpackaWyprawaFotograficzna #Rzeszow #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #FilmSpace #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line