logo

Grudziądz • Wyjazd Fotograficzny

Wyjazd Fotograficzny • 20200711 • 0700 - 1900+/- • Grudziądz

Wyjazd fotograficzny do Grudziądza. Położone niedaleko od Trójmiasta mało znane miasto z ciekawą historią i pięknym położeniem nad brzegiem Wisły tworzy atrakcyjne miejsce na fotograficzną wycieczkę. W planie fotografowanie i zwiedzanie Grudziądza. W międzyczasie zrobimy sobie przerwę na kawę i coś na ząb.

Fotograficznie nauka fotografii miejskiej i fotografii pocztówkowej. We właściwych okolicznościach przyrody podejmiemy naukę reportażu na przykładzie fotografii ulicznej.

Grudziądz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grudziądz

[] Przygotowanie Należy zabrać wygodne trzewiki. Odpowiednie ubranko dopasowane do aktualne pogody. I dobry humor. Wyjazd odbywa się niezależnie od pogody.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii podróżniczej, reportażu fotograficznego, oraz zwiedzanie miasta.

Wymagania: Aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Filtry fotograficzne do fotografii czarno-białej.

Gdzie: Grudziądz.

Czas: 11 lipca 2020. Spotykamy się w pociągu. Dodatkowe informacje zostaną przesłane uczestnikom wyjazdu fotograficznego.

Koszt: 50 zł
*Dodatkowy koszt za bilet kolejowy na przejazd Trójmiasto - Grudziądz - Trójmiasto, we własnym zakresie. Polecamy bilet weekendowy na pociągi regionalne (39 PLN). (Połączenia Laskowice - Grudziądz - Laskowice obsługuje Deutsche Bahn (Arriva) i bilety PKP nie są honorowane, należy zakupić dodatkowy bilet na w/w tej trasie).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200711 Grudziądz. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz email zwrotny, oraz szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu.

Status: wolne miejsca

#Grudziadz #FotografiaMiejska #FotografiaDokumentalna #GrudziadzkiOgrodBotaniczny #GrudziadzkieTramwaje #Reporaz #FotografiaUliczna #FotografiaPocztowkowa #FotografiaCzarnoBiala #DocumetaryPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line