logo

Naturalne Kolory • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200704 • 1400 - 1600+/- • Sopot

Fotografia kolorowa składa się z kolorów. Pytanie jaką rolę odgrywają kolory i jak z nich korzystać aby uzyskać pożądany, ciekawy, inny… efekt. Kolory mają w sobie wiele do zaoferowania i posługiwanie się nimi w sposób świadomy pozwala na wyzwolenie z nich potencjału jaki w sobie kryją. Zapraszam na przygodę z kolorami w pięknych okolicznościach przyrody.

Zajęcia przeznaczone do nauki pracy z kolorem i korzystania z naturalnej palety kolorystycznej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka pracy z naturalnym kolorem.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 4 lipca 2020. Spotykamy się o 14:00 w Sopocie hali dworca kolejowego przy ruchomych schodach.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200704 Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Sopot #NaturalnyKolor #Kolor #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line