logo

Spotkanie • Sopockiego Klub Fotograficzny

Spotkanie Informacyjne • 20200628 • 1600 - 1700+/- • Gdańsk

Spotkanie Organizacyjne Sopockiego Klubu Fotograficznego Oddział PTTK Sopot (SKF).

Spotkanie informacyjne dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do SKF. Można zadać pytania i zorientować się czy SKF to miejsce dla Ciebie? Podczas spotkania możliwe są zapisy, oraz można uzyskać odpowiedzi na różna pytania związane z klubem i jego działalnością. Zapraszamy wszystkie chętne osoby na spotkanie, oraz do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Zapisy do Sopockiego Klubu Fotograficznego zostają zakończone 30 czerwca 2020 roku, na 2020 rok.

Zapisy zostaną ponownie wznowione od 1 stycznia 2021 do 31 marca 2021 roku. Od kwietnia 2021 roku do klubu nie będą prowadzone zapisy, uzyskanie członkostwa będzie tylko możliwe za pomocą rekomendacji członka klubu, oraz wykazanie się aktywnością w pierwszym okresie członkostwa.
Poniżej kilka powodów, dlaczego warto się do nas przyłączyć:


• Możliwość udziału w projektach fotograficznych - projekty realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu. Realizowane projekty tworzą dorobek fotograficzny ich autorów. Wychodzimy z założenia, że wspólne działania niosą ze sobą możliwości jakich nie ma pojedynczy fotograf. Łączymy swoje pasje i wspólnie działamy tworząc. Przykłady projektów fotograficznych znajdują się na naszej stronie internetowej: skf.studiopcf.com

• Wewnętrzne darmowe kursy fotograficzne - znacznie tańsze i niektóre kursy są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu.

• Tańsze warsztaty fotograficzne - członkowie klubu płacą mniej za udział w warsztatach fotograficznych. Niektóre warsztaty są tylko dostępne dla członków klubu.

• Możliwość udziału w wyjazdach fotograficznych - wyjazdy fotograficzne nie są dostępne dla osób niebędących członkami Sopockiego Klubu Fotograficznego. (Ekspedycje fotograficzne są ogólnie dostępne dla chętnych spełniających wymogi wymagane na daną ekspedycję)

• Możliwość brania udziału i tworzenia wystaw fotograficznych - wystawy fotograficzne realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu i osoby zaproszone do udziału przez organizatorów wystaw.

• Dostęp do materiałów edukacyjnych - wewnętrzne przewodniki fotograficzne, gdzie i kiedy fotografować, dobre miejsca na sesje, hotele i wille z którymi współpracujemy, modelki/modele, wizażyści, fryzjerzy, kuchnie do fotografii żywności i wiele innych atrybutów pomagających w realizacji klubowych i indywidualnych projektów fotograficznych.

• Zniżki na sprzęt fotograficzny - jako SKF posiadamy partnerów z branży fotograficznej. Niektórzy partnerzy udzielają członkom Sopockiego Klubu Fotograficznego rabatów na zakup sprzętu różnego typu. Naturalnie członkowie PTTK mają zniżki na szereg usług wynikających z samego członkostwa w PTTK (zobacz: http://pttk.pl/zycie/rabaty/ )

[…] dobre towarzystwo ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, spędzanie wspólnego czasu czy to przy ogniskach, czy to przy burzach mózgów, jest bezcennym czasem i wartością ponad możliwość jej oceny. Także serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

[] Obecność dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego nie jest obowiązkowa. Spotkanie dla nowych, ale wszyscy obecni członkowie SKF będą również mile widziani. Osoby które są członkami otrzymają powiadomienie emailem o nowych/starych planach i co nowego się dzieje w klubie.

Cel: Spotkanie informacyjne. Zapisy na 2020 rok.

Wymagania: Obecność. Otwarty umysł. Posiadanie podręcznego zestawu pomysłów.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 28 czerwca 2020. Spotykamy się o 16:00 przy bramie głównej Parku Oliwskiego (ul. Jacka Rybińskiego).

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200628 SKF.#SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzny #WyprawyFotograficzne #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #UrbExPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PhotographyWorkshop #Photography
line