logo

Panorama Fotograficzna • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200613 • 1600 - 1800+/- • Gdańsk

Fotografia panoramiczna jest stosowana od bardzo dawna i ma swoje uzasadnienie w czasach nasyconych technologią i możliwościami technicznymi, o których fotograficy minionych epok nie marzyli. Warsztaty nauki fotografii panoramicznej w całym jej spektrum od podstaw po zaawansowane techniki.

[] Materiał edukacyjny. Uczestnicy zajęć otrzymają materiał edukacyjny z instrukcjami do obróbki cyfrowej panoram fotograficznych.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka i trening percepcji fotograficznej na przykładzie abstrakcji.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych: filtry.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 13 czerwca 2020. Spotykamy się o 16:00 w hali dworca PKS w Gdańsku.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200613 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #FotografiaPanoramiczna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line