logo

Abstrakcje Fotograficzne • Fotografia Przemysłowa

Warsztaty Fotograficzne • 20200607 • 1700 - 1900+/- • Gdańsk

Fotografia artystyczna może być inspirowana na różnych elementach, jednym z nich jest krajobraz przemysłowy, oraz konstrukcje specyficzne dla przemysłu. Podczas warsztatów wykorzystamy przemysłowy krajobraz Stoczni Gdańskiej do tworzenia abstrakcji fotograficznych. Podczas poszukiwania tematu fotograficznego ćwiczysz swoje fotograficzne oko.

Zajęcia przeznaczone do ćwiczenia percepcji fotograficznej postrzegania i poszukiwana tematu fotograficznego.

[Dodatkowo tylko dla członków SKF] Fotografia Kompozytowa o Dodatkowo utworzymy materiał kompozytowy do dalszej obróbki cyfrowej za pomocą której stworzymy futurystyczne impresje. Członkowie SKF uczestniczące w zajęciach otrzymają materiały edukacyjne dotyczące Kompozytu Fotograficznego.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka i trening percepcji fotograficznej na przykładzie abstrakcji przemysłowych.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych: filtry, oraz inne kreatywne narzędzia.

Gdzie: Gdańsk • Stocznia Cesarska.

Czas: 7 czerwca 2020. Spotykamy się o 17:00 na peronie Gdańsk Stocznia.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200607 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #StoczniaGdansk #StoczniaCesarska #AbstrakcjeFotograficzne #Abstractions #IndustrialPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line