logo

Sopoteka • Fotografia Miejskich Krajobrazów

Teoria • Warsztaty Fotograficzne • 20200316 • 1800 - 1950+/- • Sopot

Fotografia miasta niesie ze sobą różne wyzwania i ograniczenia. Fotografowanie pięknych krajobrazów miejskich jak i fantastyczne architektury może być dość proste, a co można zrobić, kiedy miasto nie jest bardzo atrakcyjne i chcemy zrobić ciekawe zdjęcia? Na te i inne pytania odpowiemy sobie podczas warsztatów fotograficznych.

Podczas warsztatów zajmiemy się analizą krajobrazu miejskiego i tego, co decyduje o atrakcyjności zdjęć. Odpowiemy sobie na pytania takie jak wykorzystać zastane światło, jak radzić sobie z zakłóceniami krajobrazu, oraz co decyduje o atrakcyjności fotografii.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych fotografia krajobrazową, lub miejską.

[] Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane we współpracy z Sopoteką, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii krajobrazu miejskiego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Gdzie: Sopot • Sopoteka (dworzec kolejowy)

Czas: 16 marca 2020 • 18:00 - 19:50 (wymagana punktualność)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200316 Sopoteka. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Sopoteka #FotografiaKrajobrazowa #FotografiaMiejska #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line