logo

Abstrakcje Fotograficzne • Fotografia Przemysłowa

Warsztaty Fotograficzne • 20200315 • 1700 - 1900+/- • Gdańsk

Fotografia artystyczna może być inspirowana na różnych elementach, jednym z nich jest krajobraz przemysłowy, oraz konstrukcje specyficzne dla przemysłu. Podczas warsztatów wykorzystamy przemysłowy krajobraz Stoczni Gdańskiej do tworzenia abstrakcji fotograficznych. Podczas poszukiwania tematu fotograficznego ćwiczysz swoje fotograficzne oko.

Zajęcia przeznaczone do ćwiczenia percepcji fotograficznej postrzegania i poszukiwana tematu fotograficznego.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka i trening percepcji fotograficznej na przykładzie abstrakcji..

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych: filtry.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 15 marca 2020. Spotykamy się o 17:00 na peronie Gdańsk Stocznia.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200315 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #StoczniaGdansk #StoczniaCesarska #AbstrakcjeFotograficzne #Abstractions #IndustrialPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line