logo

Kartuzy • Kaszubskie Krajobrazy

Warsztaty Fotograficzne • 20200314 • 0700 - 1500+/- • Kartuzy

Reportaż fotograficzny Kartuz. Podczas spaceru fotograficznego stworzymy reportaż z miasta z uwzględnieniem głównych jego zabytków i fotografii ulicznej. Dodatkowo zrobimy sobie mały spacer do rezerwatu przyrody "Zamkowa Góra" lub "Stare Modrzewie".

Podczas warsztatów skupimy się na reportażu fotograficznym, ale z racji na szerokie spektrum krajobrazu, zabytków i rezerwatu przyrody poruszymy też nieco inne techniki fotograficzne na życzenie uczestników warsztatów.

→ 07:16 wyjazd z Gdańska Wrzeszcza do Kartuz
← 13:31 wyjazd* z Kartuz do Gdańska Wrzeszcza

*jeśli będzie atrakcji wystarczająco dużo jest szansa że wrócimy późniejszym pociągiem, ale jeśli ktoś będzie chciał wrócić o wybranej godzinie nie stanowi to przeszkód a udział w nadprogramowym fotografowaniu jest dobrowolny

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii oraz osób poszukujących symulacji fotografii podróżniczej.

[] Materiał Edukacyjny • Uczestnikom zostanie przekazany ogólny materiał edukacyjny dotyczący reportażu fotograficznego [PDF]

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauczysz się różnych technik fotograficznych od reportażu fotograficznego, fotografii krajobrazowej, pocztówkowej i makro w rezerwacie przyrody. Wyjazd można także potraktować jak wycieczkę do Kartuz.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych: filtry fotograficzne.

Gdzie: Kartuzy.

Czas: 14 marca 2020. Spotykamy się o 7:00 na peronie PKM w Gdańsku Wrzeszczu. Lub na miejscu w Kartuzach o 8:10. (Osoby które będą w Kartuzach proszone są o poinformowanie o tym w zgłoszeniu) Planowany pociąg powrotny jest o 13:31, ale jest możliwość że będziemy wracać późniejszym pociągiem.

Koszt: 50 zł.
Dodatkowe koszty we własnym zakresie jak: opłata za przejazd Trójmiasto - Kartuzy - Trójmiasto, wyżywienie, etc...

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200314 Kartuzy. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Kartuzy #Kaszuby #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line