logo

Rozmycie Obrazu • Kreatywna Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200311 • 1900 - 2100+/- • Gdynia

Fotografia, na której jest rozmyty obraz może być atrakcyjna a na pewno może być ciekawą techniką, którą warto poznać by stosować, kiedy jest na to dobry moment. Poznanie tej techniki jest przydatne by uzyskać efekty artystyczne, lub zniwelować część obrazu w kadrze, który jest niepożądany.

Podczas zajęć nauczysz się jak rozmywać obraz statyczny i dynamiczny na różne sposoby. Dodatkowo do rozmyć wprowadzimy nieco pracy z kolorami by wykorzystać rozmycia do tworzenia atmosfery zdjęcia.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii oraz osób poszukujących kreatywnej techniki tworzenia zdjęć.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka rozmywania obrazu, jako kreatywnej techniki fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych: filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 11 marca 2020. Spotykamy się o 19:00 na peronie SKM w Gdynia Stocznia.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200311 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line