logo

Czarno - Białe Krajobrazy • Filtry Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20200226 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk

Fotografia jest kreatywnym zajęciem i wymaga kreatywnego podejścia bogatego w różnego rodzaju narzędzia od rodzaju aparatu, obiektywu aż po filtry fotograficzne. Filtry i ich stosowanie wymagają praktycznego zrozumienia i doświadczenia, które można nabyć tylko i wyłącznie pracując z filtrami. Zapraszamy na warsztaty poświęcone manipulacji obrazu przy użyciu filtrów fotograficznych.

Podczas warsztatów nauczymy się używania filtrów, jako narzędzia do korekcji obrazu. Następnie zajmiemy się wykorzystaniem filtrów dla uzyskania efektów, które nie są do osiągnięcia bez nich. Na zakończenie zajmiemy się kreatywnym stosowaniem filtrów i zabawą z obrazem dla uzyskania ciekawych efektów.

[] Materiał Edukacyjny • Filtry Fotograficzne • Kreatywne Narzędzie Fotografów [PDF]. Materiał z instrukcjami stosowania filtrów ich wady i zalety. Opis poszczególnych filtrów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka stosowania filtrów fotograficznych w fotografii czarno-białej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Filtry fotograficzne. Wymagane filtry będą dostępne na miejscu.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 26 lutego 2020. Spotykamy się o 19:00 na peronie SKM Gdańsk Śródmieście.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200226 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#FiltryFotograficzne #CzarnoBiałaFotografia #BlackandWhitePhotography #Gdansk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #FilmSpace #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line