logo

Kociewie • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20200222 • 0722 - 1700+/- • Kociewie

Wyjazd fotograficzny, podczas, którego będziemy fotografować krajobrazy Kociewia. Planowany wyjazd zawiera główne atrakcje Kociewia. Kociewie jest interesującym regionem etnograficznym o zróżnicowanej charakterystyce. Region jest nieco mniej znany, co bardziej zachęca, aby go lepiej poznać. Zapraszamy na wyjazd fotograficzny.

Fotograficznie będzie okazja do nauki fotografii krajobrazowej, fotografii miejskiej, architektury i fotografii ulicznej. Techniki, jakich będziemy używać to HDR, fotografia panoramiczna, fotografia czarno-biała. Dodatkowo trening oka pod kątem kadrów, oraz kompozycji obrazu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Spędzenie czasu w naturze.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie buciki, woda, et cetera...

Gdzie: Kociewie o Trasa zostanie ustalona z uczestnikami wyjazdu.

Czas: 22 lutego 2020. Spotykamy się w pociągu relacji Słupsk - Bydgoszcz (R 85202) Pociąg odjeżdża o godzinie 7:31 z Gdyni Głównej.

Koszt: 50 zł
Dodatkowo: bilet weekendowy kolejowy na Przewozy Regionalne (39PLN) lub przejaz na trasie Trójmiasto - Majewo, oraz bilety autobusowe na lokalny transport, wyżywienie, etc... we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200222 Kociewie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz wiadomość zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Kociewie #RegionEtnograficzny #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line