logo

Reportaż • Nocne Krajobrazy

Warsztaty Fotograficzne • 20200219 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk

Nocne krajobrazy bardzo się różnią od tych, które widzimy za dnia, co powoduje, że na nowo możemy odkryć doskonale znane miejsca. Zapraszamy na warsztaty dotyczące nauki reportażu fotograficznego na przykładzie nocnych krajobrazów. Praca w nocny warunkach różni się od dziennych, przez co realizacja reportażu przebiega zupełnie inaczej i wymaga innego podejścia.

Podczas warsztatów nauczymy się jak sobie radzić z trudnościami oświetleniowymi wykonując reportaż, oraz jakie zalety możemy wykorzystać w nocnych krajobrazach niedostępnych za dnia?

Nauka reportażu od podstaw z zaawansowanymi elementami i specyfiką tematu łączącego fotografię nocną i reportaż. Warsztaty przeznaczone dla wszystkich pasjonatów fotografii, pragnących poznać nowe techniki fotograficzne, lub odświeżyć nieco wiedzę.

[] Materiał Edukacyjny • Reportaż Fotograficzny [PDF]. Uczestnicy otrzymają materiał edukacyjny do dalszego samodzielnego doskonalenia umiejętności.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka reportażu fotograficznego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych: filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 19 lutego 2020. Spotykamy się o 19:00 na peronie SKM Gdańsk Śródmieście.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200219 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Reportaż #BlackandWhitePhotography #Gdansk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #FilmSpace #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line