logo

Sopoteka • Portfolio Fotograficzne

Teoria • Warsztaty Fotograficzne • 20200217 • 1800 - 1950+/- • Sopot

Zawodowa fotografia wymaga posiadania zbioru prac, które prezentują techniczny i artystyczny poziom fotografa. Jednym słowem portfolio. Posiadanie portfolio fotograficznego niezależnie czy zajmujesz się hobbystycznie czy zawodowo jest przydatne i pomaga Ci rozwijać fotograficzne umiejętności, do tego wnosi sporo satysfakcji.

Podczas warsztatów zajmiemy się metodami budowania portfolio, dopieraniu zdjęć do niego, oraz celami, jaki może mieć w przypadku zawodowych jak i hobbystycznych fotografów. Nie zabraknie ciekawostek i podpowiedzi.

Zajęcia przeznaczone dla osób tworzących portfolio, lub poszukujące inspiracji jak zmodernizować obecne portfolio.

[] Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane we współpracy z Sopoteką, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Budowa portfolio fotograficznego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Gdzie: Sopot • Sopoteka (dworzec kolejowy)

Czas: 17 lutego 2020 • 18:00 - 19:50 (wymagana punktualność)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200217 Sopoteka.

Status: wolne miejsca

#PortfolioFotograficzne #Sopoteka #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line