logo

Photoshop • Fotografia Architektury

Warsztaty Fotograficzne • Obróbka Cyfrowa • 20200217 • 2000 - 2200+/- • Sopot

Zajęcia poświęcone nauce obróbki cyfrowej stosowanej w fotografii architektury z użyciem Adobe Photoshop. Fotografia architektury jest jedną z najbardziej opartych na post produkcji niszy fotograficznych, która wymaga różnych zabiegów. Rozumienie obróbki cyfrowej jest pomocne w każdej produkcji fotograficznej, a w szczególności architektonicznej.

Warsztaty przeznaczone dla osób, które pracują z fotografią architektury lub planują rozpocząć swoją przygodę w tej niszy fotograficznej.

Program zajęć:

• ograniczenia obróbki cyfrowej oraz jak fotografować uwzględniając te ograniczenia
• podstawowa korekta geometrii sfotografowanych obiektów
• zaawansowane narzędzia korekcyjne stosowane w fotografii architektury
• rozwiązania związane z oświetleniem obiektów korekta światła i cienia
• tworzenie panoram i rozwiązania przydatne w fotografowaniu małych przestrzeni
• tworzenie uproszczonego obrazu i eliminacja zakłóceń

Zajęcia trwają tylko 2 godziny, ponieważ są dość intensywne i ważne by zapamiętać i nauczyć się czegoś. Gdyby te same zajęcia trwały dłużej przyswojenie wiedzy może być dość trudne. Warto na zajęcia zabrać ze sobą notes.

[] Materiały Edukacyjne. Uczestnikom zostaną przekazane materiał edukacyjny Fotografia Architektury • Obróbka Cyfrowa

[] Poziom dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka obróbki cyfrowej stosowanej w fotografii architektury.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny, zainstalowane oprogramowanie Adobe Photoshop.

Gdzie: Sopot.

Czas: 17 lutego 2020. Warsztaty trwają od 20:00 do 22:00+/-. Spotykamy się na dworcu w Sopocie przy ruchomych schodach.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200217 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Photoshop #FotografiaArchitektury #PhotoshopDlaFotografow #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line